کمپرسور ۵۰۰ لیتری اصل FIAC ایتالیا (مشخصات و قیمت)

تفاوت کمپرسور ۵۰۰ لیتری FIAC ایتالیا با دیگر کمپرسورهای موجود در بازار

مشخصات کمپرسور کمپرسور FIAC کمپرسور موجود در بازار
ضخامت مخزن استاندارد غیر استاندارد
جوشکاری مخزن استاندارد غیر استاندارد
سیم کش الکتروموتور استاندارد مس کمتر از استاندارد
پرشر سوئیچ مرغوب نامرغوب
تابلو برق مرغوب نامرغوب
شیر تخلیه دارد ندارد
کابل شو دارد ندارد
توازی الکتروموتور ، هواساز هم راستا غیر هم راستا
ریل زیر الکتروموتور توازی غیر توازی
فولی ضد زنگ زنگ می زند
فولی بالانس غیر بالانس
کارکرد کمپرسور بدون لرزش لرزش دار
کارکرد کمپرسور کم صدا پر صدا
کارکرد کمپرسور با دوام و طول عمر بالا طول عمر معمولی و احتمال خراب شدن زودتر از موعود
تسمه پروانه مرغوب نا مرغوب
سوپاپ اطمینان مرغوب نا مرغوب
سیم کشی استاندارد غیر استاندارد

پمپ باد - کمپرسور هوا - اسکروسازان
کمپرسور ۵۰۰ لیتری - اسکروسازان

مشخصات کمپرسور پیستونی ۶۵۰ – ۵۰۰ لیتری

هواساز :دو سیلندر – دارای گارانتی یکساله – اصل FIAC ایتالیا 

نوع واحد هواساز: پیستونی ( دارای یک پیستون کوچک و یک پیستون بزرگ، فشرده سازی two stage )

کمپرسور ۵۰۰ لیتر فشار ۱۰ بار ، قابلیت فشرده سازی حداکثر تا ۱۲ bar

فشار کاری نرمال: ۶-۸ BAR

قدرت الکتروموتور : ۵٫۵HP-4 KW ( الکتروژن، تکفاز و سه فاز ) – دارای برچسب انرژی

دور موتور : ۳۸۰۰RPM (دور بر دقیقه)

** دارای تابلو برق و شیر تخلیه آب

نوع نیرو محرکه: برقی

ابعاد مخزن: قطر عدسی مخزن ۶۰ سانتیمتر و طول پشت تا پشت مخزن ۱۸۲ سانتیمتر

ضخامت ورق مخزن: ۴ میلیمتر

مدل مخزن : ایستاده و خوابیده

کلید اتومات تنظیم کننده فشار (Pressure Switch) مارک Condor

چرا ما پایین ترین قیمت کمپرسور FIAC ایتالیا را ارائه می دهیم؟

صادقانه بگویم ما می خواهیم تبدیل به محبوب ترین برند کمپرسور باد در کل ایران شویم به همین خاطر قیمت تمامی کمپرسور ها را تقریبا برابر قیمت تولید می دهیم.

بزرگترین دستاورد اسکروسازان چیست؟

بزرگترین دستاورد شرکت که شدیدا به آن افتخار می کنیم این است که تمام مشتریان ما ثابت هستند و هر مشتری که فقط یک بار از کمپرسورهای ما استفاده کرده است، مشتری دائمی اسکروسازان شده است.

به همین خاطر کمپرسورهایی را ارائه می دهیم که هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ قیمت در بازار بی رقیب هستند تا بتوانیم لذت بخشترین تجربه خرید را برای مشتریانمان فراهم کنیم.

کمپرسور هایی کم صداتر با کارکرد بیشتر، بهینه تر و همچنین طول عمر بالاتر؟

این دقیقا انتظاری است که می توانی از کمپرسورهای اسکروسازان داشته باشی

 

علت اختلاف قیمت کمپرسور هوا FIAC در میان شرکت های کمپرسورسازی در ایران :

 • مجهز بودن کمپرسورهای باد اسکروسازان به شیر تخلیه آب ( عدم استفاده از درپوش یا کورکن برای تخلیه آّب، از آنجاییکه درون مخزن کمپرسور آب انباشته می شود باید کمپرسور مجهز به شیر تخلیه آب باشد تا کاربر بتواند هر روز آن را باز کرده و آب جمع شده داخل مخزن را خارج کند. این شیر تخلیه باید در زیر مخزن نصب شود.
  چون اگر به جای قرار دادن شیر تخلیه در زیر مخزن کمپرسور از یک درپوش یا کورکن استفاده شده باشد کاربر مجبور است برای باز کردن آن از آچار استفاده کند که بسیار دیده شده است که در زمان باز کردن درپوش حادثه ای اتفاق افتاده است چون زمانیکه پیچ به آخرین دنده برسد ناگهان با فشار باد به بیرون پرتاب می شود و به صورت و بدن اپراتور برخورد کرده و باعث حادثه ناگوار خواهد شد .)

 

 • ضخامت ورق استاندارد برای این سایز کمپرسور۴ میلی متر می باشد. (متاسفانه ۸۷% از کمپرسورسازها از ورق با ضخامت نازک و جوشکاری ضعیف برای مخزن استفاده می کنند . زمانیکه ضخامت ورق استاندارد نباشد و جوشکاری خیلی تمیز و خوبی نداشته باشد ،از آنجاییکه در مخزن همیشه آب وجود دارد ( حتی با تخلیه کردن آب روزانه ) به مرور مخزن از درون دچار خوردگی و زنگ زدگی میشه که منجر به سوراخ شدن و ترکیدن مخزن می شود که خیلی خطرناک هست . پس حتما باید ضخامت ورق استاندارد باشد و جوشکاری اصولی و تمیزی داشته باشد که با خیال راحت از آن استفاده کنی .)

 

 • کنتاکتورها از پلاتین های مسی با ضخامت استاندارد در کمپرسور اسکروسازان به کار گرفته شده است. ( عدم استفاده از پلاتین های مسی با ضخامت نازک تر یا پلاتین های آلومینیومی با روکش مسی )

 

 • کمپرسور گروه صنعتی اسکروسازان دارای تابلو برق هست که از کابلشو برای اتصالات برق در تابلو برق استفاده شده است. (عدم استفاده از کابلشوها موجب می شود زمانیکه کمپرسور شما روشن است بخاطر لرزشی که دستگاه و الکتروموتور دارد سرسیم ها از محل اتصال شل می شود و دچار اتصالی می شود .)

 

 • ۷۰% از شرکت های ارائه کننده کمپرسور برای اینکه کمپرسور ارزان تری در بازار عرضه کنند از لوازم برقی استفاده می کنند که کیفیت خوبی ندارد.

 

 • به کارگیری دقت عمل بالا و صرف زمان بیشتر در هنگام مونتاژ اجزای کمپرسورهای اسکروسازان

 

 • از دیگر علتهای کمپرسور ارزان در بازار ، استفاده از الکتروموتورهای ارزان قیمت تر می باشد . تفاوت الکتروموتور خوب و بد در استفاده از سیم مسی نازک تر و مقدار سیم کمتر از حد استاندارد است که مصرف برق را افزایش می دهد و سریعتر مستهلک می شود و یا اینکه از سیم آلومینیومی که روکش مسی دارد استفاده می کنند که به راحتی قابل تشخیص نیست .
  از طرفی ممکن است پلاکی که روی الکتروموتور نصب شده و بیانگر مشخصات الکتروموتور بوده واقعی نباشد و اطلاعات به نحوه صحیحی نشان داده نشده باشد به طور مثال ممکن است روی پلاک قدرت ۴hp نوشته شده باشد در حالی که قدرت واقعی ۳hp است و می بینید که هنگام کار کردن الکترموتور خیلی زود داغ می کند .

ویژگی منحصر به فرد کمپرسور  FIAC ایتالیا اسکروسازان :

 • فشار کاری اکثر کمپرسورهای هوا پیستونی ( ظرفیت ۲۵۰ الی ۱۰۰۰ لیتر ) موجود در بازار ۶ الی ۸ bar هست، تنها کمپرسور بادی که قابلیت تنظیم فشار تا ۱۰ bar را دارد کمپرسور FIAC ایتالیا هست.

 

 • کمپرسور FIAC ( ظرفیت ۵۰۰ و ۱۰۰۰ لیتری ) با فشار ۱۰ بار :

در بعضی از صنایع نیاز به فشار ۱۰ بار می باشد. در این موارد از کمپرسور هوا ۵۰۰ لیتری استفاده می کنیم که هواساز آن ( بلوک سیلندر ) دارای یک پیستون کوچک و یک پیستون بزرگ است.

به این نوع هواساز ها ، دو مرحله ای گفته می شود.

در این کمپرسور دو پیستون وجود دارد. پیستون بزرگتر هوا را از محیط مکش کرده و در اثر تراکم فشار آن را با حدود ۵ BAR  می رساند. این هوای فشرده شده وارد سیلندر با پیستون کوچکتر شده. با بالا رفتن پیستون کوچکتر هوا تا فشار ۱۰ بار متراکم می شود.

 • کم صداترین کمپرسور باد در ایران می باشد، به این خاطر که در ساخت کمپرسورهای FIAC ایتالیا، قطعات مرغوب تر و با کیفیت به کار گرفته شده است .
 • طول عمر بالاتر و پرقدرت تر بودن آن نسبت به سایر کمپرسورها موجود در بازار، به علت رعایت استاندارهای جهانی در ساخت هواساز FIAC
 • شما با خریدکمپرسور هوا ایتالیایی اسکروسازان، نیازی به استفاده از خدمات پس از فروش و گارانتی آن ندارید، کیفیت بالا قطعات و لوازم جانبی کمپرسور باد ایتالیایی خود به تنهایی تضمینی بر این امر هست.
 • ویژگی های منحصر به فرد که این کمپرسورها دارند برای استفاده و مصرف دائمی و کارخانه های صنعتی که نیاز زیادی به هوای فشرده دارند بسیار انتخاب خوبی است.
 • عدم روغن ریزی واحد بلوک سیلندر ( واحد هواساز )

اگر نوع کاری که انجام میدهی برات خیلی مهم و با ارزش هست و حتی نمی توانی یک روز رو برای خراب شدن کمپرسور از دست بدهی پیشنهاد ما به شما کمپرسور FIAC  ایتالیا هست.

چرا کمپرسور FIAC را پیشنهاد می کنیم ؟

به طور کلی ۵ برند کمپرسور ایتالیایی وجود دارد که عبارتند از :

FIAC

ABAC

FINI

CHINOOK

NUAIR

به علت کیفیت بسیار بالا و حجم واردات بیشتر و دسترسی بهتر به قطعات یدکی ارزان تر کمپرسور FIAC و همچنین صدای بسیار کم آن  جایگاه خاصی را به خود اختصاص داده است.


بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را از ما بخواهید برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید