کمپرسور فشار قوی ۴۰ بار – بوستر کمپرسور فشار قوی

کمپرسور باد اسکروسازان

طرفداران کمپرسور فشار قوی تولید کنندگان صنایع بسته بندی (تولید بطری های پت )، صنایع کشتی رانی ، آتش نشانی ، غواصی و … می باشند .

تولید کنندگان بطری پت طرفداران کمپرسور فشار قوی ۴۰ bar :

کمپرسور فشار قوی در صنایع بسته بندی و تولید بطری های PET کاربرد فراوانی دارد .

اگر فعالیت کاریتان به گونه ای است که به هوای فشرده ۴۰ بار با حجم ۷۰۰ الی ۱۵۰۰ لیتر در دقیقه نیاز دارید پیشنهاد گروه صنعتی اسکروسازان به شما کمپرسور فشار قوی است . فرآیند کار به این صورت است که هوای محیط اطراف توسط کمپرسور فشار قوی مکش می شود و درون مخزن فشار قوی نگهداری می شود و قادر است در آنجا به فشار ۴۰ بار برسد .

 

ساختار خط کمپرسور باد فشار قوی به چه صورت است ؟

هوای محیط توسط کمپرسور فشار قوی مکش می شود بعد وارد مخزن می شود . هوایی که از مخزن بیرون میاد وارد یک تله آبگیر فشار قوی می شود تا در آنجا رطوبت و آب کندانس شده از همدیگه تفکیک بشود بعد وارد یک میکروفیلتر فشار قوی میشود و ذرات ناخالص و آلوده و ناپاک موجود در هوا از آن تفکیک می شود حال هوای تمیز وارد درایر مخصوص کمپرسور فشار قوی می شود تا طبق پروسه سرمایش همه بخارات حل شده از هوا تفکیک شود که هوای کاملا خشک به سیستم برود در آخر هم اینکه هوایی که از درایر بیرون میاد از میکروفیلتر ثانویه می گذرد تا کوچکترین ذرات روغن موجود در هوا از آن جدا شود.

 

کمپرسور فشار قوی
کمپرسور فشار قوی ۴۰ بار – بوستر کمپرسور فشار قوی

چرا باید از درایر و میکرو فیلتر در کمپرسور باد فشار قوی استفاده کنید ؟

یکی از وظایف بسیار مهم روغن در کمپرسور پیستونی اینکه باعث روانکاری سطح سیلندر و پیستون در کمپرسور می شود. از آنجاییکه به علت کار زیاد کمپرسور با گذشت زمان موجب می شود مقدار زیادی از این روغن بخاطر افزایش دما ( اصطکاکی بین قطعه های درون کمپرسور هست ) بخار شود و با هوا از کمپرسور بیرون بیاید و به مخزن برود .

از طرفی هم به علت آلوده بودن هوا محیط و ذرات غبار و کثیف که در هوا وجود دارد، این هوا وارد کمپرسور فشار قوی می شود و در مخزن می ماند . زمانیکه شما از هوای فشرده تولید شده می خواهید برای تولید بطری پت استفاده کنید این هوای الوده و ناپاک مستقیم وارد بطری ها می شود پس شما برای مانع شدن از وارد شدن این آلودگی به درون بطری باید از میکرو فیلتر فشار قوی استفاده کنید .

برای اینکه بطری تولید شده شما بسیار شفاف باشد و از کدر بودن آن جلوگیری کنید باید از درایر و تله آبگیر استفاده کنید تا آب و بخارات آب هر چند ناچیز موجود در هوای فشرده تولید شده حذف شود .

 

بوستر کمپرسور فشار قوی

اگر به حجم هوای بالا ( بیشتر از ۵۰۰۰ لیتر در دقیقه ) و فشار ۴۰ بار نیاز دارید ، گروه صنعتی اسکروسازان به شما بوستر را پیشنهاد می کند . روند کلی کار به این صورت است که اول هوای فشرده با حجم بالا ( با فشار ۸ بار ) توسط یک کمپرسور اسکرو تولید می شود ، بوستر این هوای فشرده شده را دریافت می کند و فشار آن را به ۴۰ بار می رساند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را از ما بخواهید برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید