اسکروسازان | کمپرسور باد | کمپرسور هوا

پمپ باد – قیمت پمپ باد

پمپ باد یکی از وسایل پرکاربرد در مصارف مختلف می باشد. در واقع زمانی که ما از انواع کمپرسور باد کوچک یا پمپ صحبت می کنیم منظور ما کلیه دستگاه هایی است که در حالت کلی توسط یک نازل وظیفه باد کردن و دمیدن در انواع تشک های بادی، تایرها و انواع وسایل ورزشی از طریق  هوای تحت فشار می باشد.

در واقع بادی که با فشار از نازل خارج می شود در مدت زمان اندکی نیاز شما را در این زمینه رفع می نماید. اصولا انواع پمپ باد مذکور به شکل پمپ باد کوچک خانگی یا صنعتی تولید شده و به بازار عرضه می شود.

با این همه کمپرسورهای صنعتی دارای توان مقاومتی و کارایی مناسبی در مقایسه با کمپرسور باد کوچک خانگی می باشند.

به طوری که می توان از این نوع پمپ یا کمپرسورهای باد صنعتی در صنایع مختلفی استفاده کرد در حالی که در چنین شرایطی پمپ باد کوچک خانگی فاقد بازدهی لازم در این زمینه می باشد.

بنابراین لازم است تا ابتدا تعیین کنید که می خواهید کدام یک از انواع پمپ باد کوچک را انتخاب نموده و توقع دارید که این دستگاه برای شما چه کاربردهایی داشته باشد.

شکل ظاهری و کاربردهای کمپرسور باد کوچک

یکی از مواردی که موجب می شود تا کمپرسور باد کوچک در برندهای مختلف مورد استقبال زیادی از جانب مشتریان قرار گیرد صنعتی شدن و پیشرفت های تکنولوژیک می باشد. در واقع شهروندان به تدریج به این باور رسیده اند که می توانند به طور مستقل برخی از نیازهای خودشان را رفع نمایند.

دستگاه درایر تبریدی

به عنوان مثال دیگر لزومی نمی بینند که برای یک تعویض پنچری یا باد کردن تایرها مسافتی طولانی را تا مکانیکی ها بروند و با صرف وقت و انرژی در نهایت بتوانند این مشکل را رفع نمایند.

حتی برای باد کردن کوچکترین اسباب بازی ها و انواع بادکنک نیز پمپ های کوچک و مخصوصی تولید شده است که می تواند به راحتی در این زمینه به شما کمک کند.

بنابراین زمانی که از پمپ باد صحبت می کنیم در واقع این تعریف شامل کوچکترین تا بزرگترین پمپ های خانگی موجود می شود.

کمپرسورهای کوچکی که در مصارف غیر کارگاهی مورد استفاده قرار می گیرند دارای حجم بین ۳ تا ۵  لیتر می باشند ولی سایر کمپرسورهایی که به منظور استفاده در کارگاه های صنعتی کاربرد دارند  دارای مخزن ۵ تا ۱۰ لیتری به منظور هوادهی مناسب می باشد.

دلیل انتخاب پمپ یا کمپرسور باد کوچک

 فروش چشمگیر انواع کمپرسورهای کوچک خانگی ضمن این که موجب گسترش رقابت در بازار تولید این محصول شده است همچنین برندهای معتبر را به این اندیشه کشانده است که محصولات با کیفیت و دارای امکانات بیشتری را در بازار عرضه کنند.

در واقع یک کمپرسور باد کوچک هم می تواند متشکل از یک سیلندر و نیز دارای تلمبه ساده دستی باشد که به منظور باد کردن تایر یا برخی وسایل سبک مورد استفاده قرار می گیرد.

در مواردی هم کمپرسور باد کوچک خانگی در ابعاد و حجم بزرگتری تولید می شود که می تواند به تبع امکانات بیشتری که در مقایسه با پمپ های ساده خانگی دارد کاربردهای متعددی نیز داشته باشد.

بنابراین قبل از خرید پمپ باد کوچک لازم است تا در این زمینه اطلاعات مناسبی را کسب نمایید.

لطفا جهت اطلاع از قیمت رایج ترین پمپ باد روی گزینه مورد نظر کلیک بفرمایید .

Exit mobile version