آیا تو هم از این همه اختلاف قیمت برای کمپرسور باد دچار سردرگمی شده ای ؟!

خیلی مواقع پیش آمده مشتری ها با ما تماس می گیرند و از ما سوال می پرسند که چرا یک کمپرسور با یک ظرفیت مشخص این همه اختلاف قیمت می تواند داشته باشد ؟ در این مطلب می خواهم به شما علت اختلاف قیمت برای کمپرسور باد را بگویم !

مشخص هست وقتی کیفیت کمپرسورها با یکدیگر متفاوت باشد قطعا قیمت های آنها هم با همدیگر متفاوت می شود. می توانم به طور حتم به شما بگویم که قیمت گرفتن به تنهایی اصلا هیچ کمکی نمی تواند به شما بکند جز اینکه فقط بیشتر دچار سردرگمی می شوی!

 

تماس با کمپرسورسازی اسکروسازان

 

یکی از مطمئن ترین و بهترین راه هایی که می توانم به شما پیشنهاد کنم این هست که بروی و از نزدیک کمپرسور باد که قصد خرید آن را داری ببینی.

حالا اگر شما در شهرستان و یا شهرهای دورتری هستی هم مشکل هست و هم خیلی این روش منطقی به نظر نمی رسد که بخواهی همچین کاری را انجام بدهی.

برای مثال فکر کن قصد خرید یک کمپرسور ۲۵۰ لیتری را داری در چنین شرایطی بهترین راه این هست که از آن سازنده یا فروشنده بخواهی یک عکس یا یک فیلم از خود کمپرسور باد و قطعات آن برایت بفرستد اگر کسی این کار را انجام داد که خیلی به شما کمک کرده.

حالا اگر کسی از انجام چنین کاری امتناع کرد و طفره رفت مطمئن باش کمپرسور باد که برایت می فرستد با آن مشخصاتی که می گفت اصلا یکی نیست!

 

علت اختلاف قیمت کمپرسور اسکرو ؟!

حالا همین اختلاف قیمت در مورد کمپرسورهای اسکرو خیلی بیشتر هست بخاطر اینکه در ساخت آن از قطعات بیشتر و گران تری استفاده شده است به طور مثال : هواساز آلمان ROTORCOMP تقریبا ۳۰% بیشتر از هواساز ایتالیایی T.M.C هست.

همینطور در مورد آنلودر، آنلودر ایتالیایی حدود ۳ برابر قیمت آنلودر چینی هست و به همان نسبت هم کیفیت خیلی بهتری دارد یا در مورد قطعات دیگر هم دقیقا به همین شکل هست مثل سپراتور، فیلتر سپراتور، فیلتر روفن، فولی و تسمه و …

حالا اگر بخواهی همه این موارد در نظر بگیری می توانم به طور حتم به شما بگویم که یک کمپرسور اسکرو با ظرفیت ۲٫۵ متر مکعب یا ۲۵۰۰ لیتر بر دقیقه می تواند اختلاف قیمت ۳ تا ۴ میلیون تومان را داشته باشد.

 

کمپرسور باد اسکرو - اسکروسازانکمپرسور باد ABAC ایتالیا ( پرقدرت و بادوام ) - بسیار کم صدا - اسکروسازان

قیمت کمپرسور هوا پیستونی چینی و ایتالیایی:

کمپرسور هوا ایتالیایی قیمت بیشتری نسبت به کمپرسور هوا چینی دارد به این خاطر که در ساخت کمپرسور ایتالیایی، قطعات مرغوب تر و با کیفیت به کار گرفته شده است .
کمپرسور هوا چینی ارزان تر هست که به همان اندازه هم از قطعات و لوازم جانبی ارزان تری در ساخت آن ها استفاده شده است. که با کمپرسور ایتالیایی قابل مقایسه نیست.
در کمپرسور هوا چینی دقت کمتری در هنگام مونتاژ کردن اجزای کمپرسور می کنند که زمان مونتاژ کردن خود را پایین بیاورند ، برای اینکه هزینه ساخت کمپرسور هوا کاهش یابد و ارزان تر در بازار بفروشند .
اما دقت و زمان زیادی برای کمپرسور ایتالیایی به کار گرفته می شود به همین خاطر کمی قیمت بالاتری نسبت به کمپرسور چینی دارد.
کمپرسور هوا ایتالیایی بسیار کم صداتر و پر قدرت تر از کمپرسور هوا چینی هست.
از طرفی دیگر کمپرسور باد پیستونی ایتالیایی با برند ABAC یکی از بهترین کمپرسور باد هست که طول عمر بالایی دارد .

 

شما با خرید کمپرسور هوا ایتالیایی، نیازی به استفاده از خدمات پس از فروش و گارانتی آن ندارید، کیفیت بالا قطعات و لوازم جانبی کمپرسور باد ایتالیایی خود به تنهایی تضمینی بر این امر است.

این واقعیت را هم باید در نظر گرفت به خاطر لوازم ارزان تری که در ساخت کمپرسور هوا چینی استفاده شده است، شما خیلی زود نیاز به سرویس و تعمیر این کمپرسورها خواهید داشت.
پس حتما اگر به دلیل محدودیت مالی که داری قصد داری که کمپرسور هوا چینی بخری، از گارانتی و خدمات پس از فروش آن اطمینان حاصل کن .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را از ما بخواهید برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
اسکروسازان | کمپرسور باد | کمپرسور هوا