اسکروسازان | کمپرسور باد | کمپرسور هوا

نحوه تعویض فیلتر غبارگیر کمپرسور اسکرو

کار اصلی فیلتر غبارگیر کمپرسور اسکرو این هست که از ورود گرد و غبار و حتی ذرات درشت تر به داخل کمپرسور اسکرو جلوگیری می کند .

همانطور که در فیلم می بینید ( به برگه فیلم مراجعه کنید ) در ساخت کمپرسورهای اسکرو از کابین استفاده می کنیم. که داخل کابین هم عایق صدا به کار می رود و همین کار باعث می شود که کمپرسورهای اسکرو صدای کمتری نسبت به کمپرسورهای پیستونی داشته باشند.

در ابتدای هوای ورودی به کمپرسور اسکرو شرکت اسکروسازان از فیلترهای غبارگیر استفاده شده است ( تمام کمپرسورهای اسکرو این ویژگی را ندارند. )

۴ ویژگی مهم فیلتر غبارگیر کمپرسور اسکروسازان :

نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این هست که قسمتی که نرم هست باید به سمت خارج دستگاه قرار داده شود که در کمپرسور با سایزها و ابعاد مختلف تعدادی که از این فیلترها استفاده می شود متفاوت است.

به طور مثال در کمپرسور اسکرو با ظرفیت ۲ الی ۲٫۵ متر مکعب، ما از یک فیلتر غبارگیر استفاده می کنیم ولی در کمپرسور اسکرو با ظرفیت ۵ متر مکعب از دو فیلتر غبارگیر استفاده می کنیم .

همینطور نسبت به ابعاد کمپرسور، تعدادی که از این فیلترهای غبارگیر استفاده می شود متفاوت است. همانطور که در فیلم آموزشی نحوه تعویض فیلتر غبارگیر مشاهده کردید.

از آنجایی که فیلتر غبارگیر در محلی به صورت ریلی و کشویی قرار گرفته اند، نحوه تعویض این فیلترها بسیار راحت بوده و اصلا نیاز به ابزار و وسایل خاصی ندارد.

پمپ باد

زمانی که این فیلترها کثیف شد شما به راحتی فیلتر را از قسمت خودش به طرف بالا بلند کنید و فیلتر جدید را جایگزین کنید. نکته مهم این هست که قسمت نرم فیلتر غبارگیر حتما باید به سمت خارج ستگاه کمپرسور اسکرو باشد.

۳۲ ویژگی و مزیت مهم کمپرسورهای اسکرو گروه صنعتی اسکروسازان :

خروج از نسخه موبایل