شیطنت فروشندگان کمپرسور باد

شیطنت فروشندگان کمپرسور باد

یکی از مهمترین نکاتی که باید در دنیای کسب و کار به آن توجه کنیم داشتن رقابت هست، البته رقابت سالم !

همه ما دوست داریم که در واقع در کارمان پیشرفت کنیم و فروش بالایی را داشته باشیم که فقط با توکل به خدا و تلاش و پشتکار خودمان می توانیم به این هدفمان برسیم.

متاسفانه بعضی از همکاران ما به جای داشتن رقابت سالم به نحوی شیطنت های تخریبی انجام می دهند و با ترفندهای مختلف برای شرکت های دیگر و همکارانشان مشکلاتی درست می کنند و از کیفیت محصولاتشان بد می گویند و به هر نحوی که شده می خواهند کار آن شرکت را زیر سوال ببرند ….

در صورتی که به نظر من خود خریدار خیلی باهوش تر از این حرف ها هستند، وقتی از جاهای مختلف استعلام قیمت می گیرند و در واقع با صحبت هایی که بین فروشنده و خریدار انجام می شود ….

و از طرفی هم وقتی خودشان بروند و از نزدیک محصول مورد نظرشان را برای مثال کمپرسور باد ، درایر تبریدی و …. ببینند خیلی بهتر می توانند تصمیم بگیرند و همه چیز را به راحتی می توانند تشخیص بدهند.

بخاطر همین واقعا برای آن شرکت کار درستی نیست که بخواهد چنین کاری را انجام بدهد و در نهایت هم به ضرر خودش تمام می شود و از طرفی در شأن یک تولید کننده نیست ….

خیلی بهتر هست بجای این کارها سعی کنند که کیفیت محصولاتشان را بالا ببرند و قیمت مناسب تری ارائه بدهند که از این طریق بتوانند پیشرفت بهتری داشته باشند.

رقابت سالم در کار میـتـواند مبارزه ای برای ارتقاء کیفیت باشد. رقیـبانـتـان را دوستان خـود بدانید، چون آنها هم در کارتان با شما سهیم هستند.

هر صنعتی که می خواهید را در نظر بگیرید. ببینید چطور رقابت های گذشته در رشد، پیشرفت و امنیت آن صنعت به طور کل موثر بوده است. رقابت همچنین به ما کمک میکند تا قیمت های تولیدات خود را در سطحی سالم و صادقانه نگاه داریم.

رقبای ما نیز به اندازه ی ما نیازمند کسب سودی صادقانه و پیشرفت در حرفه ی خود هستند، چون ما، به عنوان مشتری، تقاضاهایمان روز به روز در حال افزایش است و می خواهیم قیمتی صادقانه برای کالاهای مورد نیاز خود بپردازیم و دیگر دنبال تخفیفات و حراج ها نباشیم. و فقط صنایع سالم و قدرتمند هستند که می توانند در بازار کار بمانند.

فروشندگان کمپرسور باد باید این نکته را در نظر بگیرند که :

رقابت غیر از خصومت است،اساساً بزرگ‌ترین رقیب شرکت‌های موفق خودشان هستند و بزرگ‌ترین تهدیدهای پیش رویشان نیز از خودشان نشأت می‌گیرد. اینکه شرکت ما به چه درجه‌ای از خودآگاهی رسیده باشد، در عملکرد رقابتی‌مان تأثیر به سزایی خواهد گذاشت.

به امید روزی که بتوانیم همه همکاران در کنار هم خیلی دوستانه و با داشتن رقابتی سالم به کارمان ادامه بدهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را از ما بخواهید برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
اسکروسازان | کمپرسور باد | کمپرسور هوا