دیر یا زود کمپرسور هوای فشرده برای شما مشکل آفرین می شود ؟

کمپرسور باد کم صدا - اسکروسازان

قبل از اینکه این متن بخوانی فقط چند ثانیه به این سوال فکر کن ؟

واقعا چرا باید جان خودت را به خطر بندازی و یک کمپرسور هوای فشرده ارزان بخری ؟

۸۰% از شرکت های ارائه کننده کمپرسور برای اینکه هزینه های خود را کاهش دهند به جای قرار دادن شیر تخلیه در زیر مخزن کمپرسور از یک درپوش یا کورکن استفاده می کنند که کاربر برای باز کردن آن باید از آچار استفاده کند که بسیار دیده شده است که در زمان باز کردن درپوش حادثه ای اتفاق افتاده است چون زمانیکه پیچ به آخرین دنده برسد ناگهان با فشار باد به بیرون پرتاب می شود و به صورت و بدن اپراتور برخورد کرده و باعث حادثه ناگوار خواهد شد .

اگر دقت کنید می بینید که در زیر مخزن کمپرسور هوا فشرده اصلا شیر تخلیه آب نصب نشده است و فقط از یک درپوش یا کورکن استفاده شده است .

از آنجاییکه درون مخزن کمپرسور آب انباشته می شود باید کمپرسور مجهز به شیر تخلیه آب باشد تا کاربر بتواند هر روز آن را باز کرده و آب جمع شده داخل مخزن را خارج کند. این شیر تخلیه باید در زیر مخزن نصب شود.

 

 

می تونی همین الان بری و ببینی زیر مخزن کمپرسور باد که داری آیا شیر تخلیه آب هست یا فقط یک کورکن و درپوش ساده هست ؟ کورکن و یا درپوش به مرور که با آچار باز و بسته می شوند هرز می شوند .

همونطور که می دانید هوای محیط وقتی بوسیله هواساز مکش می شود بعد از فشرده سازی و متراکم شدن مقداری آب در انتهای مخزن جمع می شود که هر روز باید آب انباشته شده در مخزن خالی شود تا موجب پوسیدگی و خوردگی اتصالات و لوله ها نشود .

در چند مورد دیده شده که متاسفانه اپراتور در پایان روز برای تخلیه آب انباشته شده در مخزنی که درپوش داشته به علت فشار موجود در مخزن ، درپوش با شدت زیاد به چشمش برخورد کرده و موجب نابینا شدن آن شده است

کمپرسور باد اسکروسازانکمپرسور باد ABAC ایتالیا ( پرقدرت و بادوام ) - بسیار کم صدا - اسکروسازان

برای کسی که در شرکت شان کمپرسور دارند:

بعضی وقتها به علت جا افتادن یک فرهنگ اشتباه مجبور به قرار گرفتن در شرایط نامساعدی می شویم که واقعا نه حق ماست که در این شرایط قرار بگیریم و نه شایسته ما.

اگر یک کمپرسور می خرید حق شما نیست که :

 • کمپرسور تان زودتر از موعود خراب شود.
  • کمپرسور تان سر و صدا زیادی ایجاد کند.
  • کمپرسور تان روغن ریزی می کند.
  • بجای استفاده از قطعات اصل از قطعات نا مرغوب استفاده شده باشد.
  • راهنمای درستی برای انتخاب مناسب ترین کمپرسور برای کارتان به شما داده نشده باشد.
  • کمپرسور تان دیر تر از موعود تعیین شده تحویل بگیرید.
  • و…

 

یک بار از کمپرسور های اسکروسازان استفاده کن تا گارانتی کنیم که از هیچ کمپرسور دیگری هرگز استفاده نخواهی کرد.

شاید تصور کنی این یک تکنیک فروش است و باید بگویم دقیقا درست فکر کردی !
چون این تنها تکنیک فروش ماست: ساخت کمپرسورهایی که بالاترین کیفیت را در بازار دارند و می توانی با بهترین قیمت ممکن آن را تهیه کنی و زمانی که یک بار از آن استفاده کردی متوجه تفاوت خواهی شد و دقیقا در همین زمان است که تصمیم می گیری فقط از همین کمپرسورها استفاده کنی.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را از ما بخواهید برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
اسکروسازان | کمپرسور باد | کمپرسور هوا