اگر کمپرسورتان خراب است یا از این موضوع نگران هستید که کمپرسورتان به طور ناگهانی از کار بیفتد و خط تولید متوقف شود. می توانید از تجربیات ده ها ساله ما در تعمیر کمپرسور استفاده کنید و کمپرسورتان را طوری تعمیر کنید که دو برابر بهتر از حالت اول آن کار کند.

اگر همین صداهای کنونی کمپرسورتان را نادیده بگیرید، شرایط از این وخیم تر میشود.

تا جایی که یک روز صبح که وارد کارخانه میشوید، میبینید بطور کل کمپرسور خراب شده است و کل خط تولیدتان متوقف شده و حدس بزن چند میلیون تومان خسارت خواهی دید. کاری که اکثر مردم برای نگهداری کمپرسور انجام می دهند این است که یا روغن کاری می کنند یا از یک تیم نگهداری استفاده می کنند که تخصص کافی را در این زمینه ندارند و یا بدتر از آن می گذارند که به طور کامل خراب شود و بعد به دنبال راه حل می گردند.

اما اکثر مردم نمی دانند که با یک تعمیر ساده میشود از میلیون ها تومان خسارت جلوگیری کرد.

اگر هیچ کاری نکنید چه اتفاقی خواهد افتاد

چه اتفاقی می افتد اگر هیچ کاری نکنید یا به همین کاری که تا به امروز انجام می دادید ادامه دهید؟

اکثر شرکت ها همیشه از این موضوع ناراحت هستند زمانی که همه چیز داره خوب پیش می رود یک فاجعه ای رخ می دهد که میلیون تومان به شرکت ضربه می زند و تصور کن یک هفته کمپرسورت از کار بیافتد. چه هزینه ای برایت در بر خواهد داشت ؟

چطور ما از 294 میلیون تومان خسارت جلوگیری کردیم

یک شنبه 4 ماه پیش ساعت 10 صبح تلفن شرکت زنگ خورد و پشت خط مدیر یکی از شرکت های ریخته گری دقیق بود که اتفاقی جالب را تعریف کرد:

سه شنبه هفته پیش 2 تا از 3 کمپرسور موجود در شرکت را برای سرویس دوره ای آورده بودند شرکت و ما برای آن ها کمپرسورها را نوسازی کردیم. شنبه صبح آن اتفاق عجیب افتاد. شنبه صبح کمپرسور سوم به طور ناگهانی از کار افتاده بود و عنوان می کرد اگر آن روز هر 3 کمپرسور از کار می افتاد 147 میلیون تومان بابت هر روز توقف خط تولید ضرر می کردیم و موضوع فقط خسارت مالی شرکت نبود بلکه اعتبار چنیدن ساله شرکت که از دست می رفت را با هیچ مبلغی نمی شد جبران کرد.

ما کمپرسورهایی که تعمیر می کنیم را 100% گارانتی می کنیم

1008

کمپرسورهای تعمیر شده

127

شرکت از سرویس تعمیر ماهانه ما استفاده می کنند

100%

رضایت کامل مشتریان

ما چه کاری برایتان انجام خواهیم داد

 • تعمیر کمپرسور در کوتاه ترین زمان ممکن

  طبیعتا از کار افتادن کمپرسورها باعث ضررهای مالی زیادی به شرکت می شوند به همین خاطر ما در کوتاه ترین زمان ممکن کمپرسورتان را تعمیر می کنیم.

 • تعمیر کلاس A کمپرسور

  زمانی که اکثر شرکت کمپرسورشان خراب می شود سعی می کند به اولین و نزدیک ترین تعمیرگاه رجوع کنند و اتفاق بد اینجا می افتد که اکثر این تعمیرکاران غیر حرفه ای هستند و همین موضوع باعث خراب شدن مجدد کمپرسور می شود.

 • یک بار برای همیشه درست تعمیر کنید

  اگر کمپرسور شما بار اول به طور حرفه ای و اساسی تعمیر نشود مرتبا قسمت های دیگر کمپرسور خراب میشود و همین موضوع باعث سر و صدای زیاد آن می شود

 • سرویس دوره ای تعمیر دقیق کمپرسور

  بیشتر افرادی که وظیفه تعمیر و نگهداری کمپرسور را به عهده دارند به این دستگاه به شکل استاندارد آن اهمیت نمی دهند و همین موضوع باعث خراب شدن و از کار افتادن زودتر از موعود میشود که هزینه های زیادی را بابت تعمیر به دارندگان کمپرسور تحمیل می کند

 • پشتیبان تلفنی نگهداری کمپرسور

  تیم پشتیبان حرفه ای اسکروسازان به طور ماهانه با شما تماس می گیرند تا سلامت کمپرسورتان را بررسی کنند و یادآوری ها لازم جهت نگهداری آن را انجام دهند.

 • گارنتی و ضمانت اصل بودن قطعات

  اگر قطعاتی که هنگام تعویض از آنها استفاده می شوند اصل نباشد علاوه بر اینکه سریعا خراب می شوند، باعث آسیب رساندن به سایر قطعات کمپرسور نیز می شوند.

روال کاری شرکت اسکروسازان در تعمیر کمپرسورها چیست

 • بررسی دقیق و پیدا کردن مشکل کمپرسور و اعلان دقیق قیمت تعمیر و زمان تحویل قبل از انجام تعمیرات.
 • ثبت عیوب و اعلان قطعات تعویضی به صورت کتبی و تحویل قطعات معیوب به مشتری
 • تماس با مشتری یک روز قبل از تحویل کمپرسور
 • ارائه ضمانت کتبی همراه با تحویل کمپرسور
 • شش ماه گارانتی 100% کمپرسور تعمیر شده.

همین الان با ما تماس بگیرید

شماره های تماس : 46079349 – 46079358 ( 021 )

آدرس شرکت : تهران ، کیلومتر ۲۰ جاده قدیم کرج، شهر قدس ( قلعه حسن خان )، میدان قدس – خیابان چمن – انتها کوچه سپهر – پلاک 32