آیا شما هم عادت به خرید کمپرسور باد در دقیقه ۹۰ داری ؟

آیا شما هم عادت به خرید کمپرسور باد در دقیقه ۹۰ داری ؟

حدود چند هفته پیش برای من یک موردی پیش اومد که ترجیح دادم این موضوع را برایتان بگویم.

همانطور که می دانید یکی از مهمترین مواردی که در کل زمینه ها باید به آن توجه کنیم چه در زندگی و چه در کسب و کار، داشتن نظم هست.

متاسفانه بعضی از ما کلا دقیقه ۹۰ هستیم ! اکثر کارهایمان را می گذاریم دقیقا آن لحظه آخرانجام بدهیم و قطعا هم با مشکلات زیادی روبه رو خواهیم شد.

در صورتی که اگر ما بخواهیم کارهامون خیلی راحت پیش برود و آرامش داشته باشیم و آن کار را به نحو احسن انجام بدهیم، هرکاری را باید بنا بر ضرورت انجام آن، مدت زمانی را برای آن در نظر بگیریم.

ممکن است یک کاری نیاز داشته باشد شما یک ماه جلوتر برای آن برنامه ریزی کنید و یا یک کاری هم باشد که حتی ممکنه براش یک هفته یا یک روز جلوتر…. در غیر این صورت قطعا به مشکل برمی خورید.

حدود دو هفته پیش من یک مشتری داشتم از خراسان جنوبی که با من تماس گرفت و اگر بخواهم به طور دقیق بگم چهارشنبه عصر بود که یک دستگاه کمپرسور اسکرو از من خرید کرد.

خیلی هم عجله داشت که این دستگاه باید حتما سریع به دستم برسد و همانطور که همه ما می دانیم پنج شنبه ها اکثر شرکت ها یا تعطیل هستند یا تا ساعت دوازده ظهر کار می کنند. جمعه ها هم که تعطیل رسمی کشورمان هست.

با تمام این وجود برای اینکه کار این مشتری عزیزمان هم راه بیافتد با آن شرکت حمل و نقل که همیشه باهاش کار می کنم برای ارسال بار تماس گرفتم.

آن شرکت حمل و نقل به من گفت که برای شهری که مدنظرتان هست در واقع ظرفیت بار تکمیل هست و خب طبیعتا بارتان برای روز شنبه می ماند که ارسال بشود.

من دقیقا همین را به مشتری عزیزمان انتقال دادم ولی از آنجایی که خیلی اصرار داشت و عجله می کرد و مصر بود که حتما من دستگاه کمپرسور اسکرو را برایش بفرستم.

خودش پیشنهاد یک شرکت حمل و نقل دیگه ای را به من داد که حقیقت من تا به حالا با این شرکت حمل و نقل تجربه کاری نداشتم و به خاطر اینکه خیلی اصرار داشت با این شرکت حمل و نقل تماس گرفتم و جالبه که به من گفت دستگاه کمپرسور اسکرو را بفرست، من همین امروز برایش ارسال می کنم.

من هم هماهنگی لازم را انجام دادم و دستگاه را برایش فرستادم ولی متاسفانه بجای دو روز، پنج روز طورل کشید تا این دستگاه به دست مشتری عزیزمان برسد.

و طی این مدت مدام استرس داشت ولی واقعا اگر این مشتری عزیز ما فقط چند روز جلوتر اقدام خرید کمپرسور باد می کرد نه خودش دچار این همه استرس می شد و نه برای شرکت ما این همه مشکل درست می کرد.

اگر واقعا ما برای هر کاری بخواهیم یک زمانی را در نظر بگیریم مطمئنا همه کارهایمان با آرامش بهتری پیش می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را از ما بخواهید برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید