لیست قیمت انواع کمپرسور ( قیمت روز ) – گران نخرید !

تا حالا به این موضوع فکر کردی که چرا ۸۷ درصد از شرکت های کمپرسورسازی برای دادن پیش فاکتور قیمت، این همه سخت گیری می کنند و از شما درخواست کتبی و رسمی می خواهند ؟

تازه بعد از اینکه کلی وقت صرف کردی و درخواست رسمی برای آنها فرستادی پیش فاکتوری می گیری که درباره کمپرسور مورد نظرت، اطلاعات کمی نوشته شده و زمانیکه قیمت ها رو با دیگر پیش فاکتورهایی که از شرکت های دیگر گرفتی مقایسه می کنی، میبینی که چقدر اختلاف قیمت وجود دارد ؟

وقتی هم که با بعضی از آنها تماس می گیری و توضیح می خواهی یا اطلاعات دقیق تری به تو نمی دهند یا اینکه اطلاعات بیش از حدی به تو می گویند که فقط باعث سردرگمی تو می شود !

واقعا چرا نباید همان دفعه اول که با شرکت مورد نظر تماس می گیری اطلاعات دقیق و شفافی به تو بدهند که خیلی راحت بتوانی تصمیم بگیری ؟

اگر به اشتباه کمپرسور بادی بخری که بیش تر یا کمتر از نیاز تو باشد چقدر ضرر می کنی ؟

پس من به تو این پیشنهاد می کنم که فقط چند دقیقه زمان بگذاری این متن با دقت بخوانی تا خیلی از سوالاتی که برای تو بوجود آمده برطرف شود و با خیال راحت بهترین کمپرسور باد که جوابگو نیازت باشد را با قیمت واقعی بخری – نه گران تر !

آیا تمام فاکتورهای که روی قیمت کمپرسور اسکرو تاثیر می گذارد را می دانی ؟

در این مطلب می خواهم تمام فاکتورهایی که در کیفیت و قیمت انواع کمپرسور اثر می گذارد را به شما بگم تا موقع خرید کمپرسور باد دقیقا بدانی که آیا قیمت ها واقعی هستند ؟

اگر هنگامی که می خواهی بهترین کمپرسور باد را انتخاب کنی که جوابگوی نیاز کاری تو باشد ، صرفا قیمت ها را ملاک انتخاب خودت قرار بدهی به احتمال ۹۷ درصد دچار اشتباه در انتخاب کمپرسور می شوی …

اما اگر این کار را نکنی، چه می شود ؟

 • کمپرسور بادی انتخاب می کنی که از نیازت بیشتر هست که قیمت بیشتری دارد و اینطوری بی جهت پول خودت را هدر دادی !
 • یا کمپرسور باد ارزان تری انتخاب می کنی که اصلا جوابگوی نیازت نیست ! و دوباره دچار ضرر مالی می شوی چون باید مجدد کمپرسور دیگری بخری که جوابگوی نیازت باشد .

اگر نمی خواهی ضرر کنی !

حتما قبل از خرید کمپرسور باید با کارشناس فروش شرکت کمپرسورسازی مشورت کنی تا متناسب با نیاز تو ، بهترین کمپرسور باد را پیشنهاد کند .

تا بتوانی با اطمینان کامل از آن مجموعه کمپرسور باد بخری که جوابگوی نیازت باشد ، در غیر این صورت ممکن هست در انتخاب و خرید کمپرسور باد دچار مشکل شوی …

کمپرسور دندانپزشکی

فاکتورهای تاثیر گذار بر کیفیت و قیمت کمپرسور باد :

 • کیفیت و مرغوبیت قطعات به کار رفته در کمپرسور
 • رعایت دقت و ظرافت در مونتاژ کمپرسور
 • قطعات یدکی و گارانتی
 • خصوصیات اخلاقی و سازمانی شرکت فروشنده کمپرسور هوا

کمپرسور اسکرو یا کمپرسور پیستونی کدام بهتر است ؟

یکی از سوال های متداولی که مشتریان در زمان خرید کمپرسور دارند این است که چه دستگاهی برایشان انتخاب بهتری است ؟ مدل اسکرو یا مدل پیستونی کدام را انتخاب کنند ؟

قبل از هر چیزی باید بگوییم اینکه شما کدام یک از دستگاه ها را انتخاب کنید این کاملا وابسته به حجم و فشار مورد نیاز شماست.

از آنجاییکه کمپرسور پیستونی اصولا دستگاه کوچک هست که به طور میانگین بین ۶ تا ۸ کیلو وات توان دارند پس برای واحدهای صنعتی و کارگاه های متوسط و کوچک بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

اگر نوع فعالیت کاری شما به گونه ای است که احتیاج به فشار ۸ تا ۱۰ بار دارد ولی از طرفی ظرفیت و حجم بالا ۱۵۰۰ لیتر در دقیقه مدنظرتان است و احتیاج دارید که حتما دستگاه بصورت شبانه روز ۲۴ ساعته مداوم کار کند پس مدل اسکرو گزینه خیلی خوبی برای شماست.

کمپرسور پیستونی نمی تواند شبانه روزی کار کند و هر ۲۰ دقیقه کاری که می کند ۵ دقیقه خاموش می شود و استراحت می کند و مجدد شروع به کار می کند .

اگر نوع کاری که انجام میدهی برات خیلی مهم و با ارزش هست و حتی نمی توانی یک روز رو برای خراب شدن کمپرسور از دست بدهی حتما حتما باید کمپرسور هوا ایتالیایی یا آلمانی بخری …

من به دلیل بی کیفیت بودن کمپرسور باد چینی و لوازم جانبی ارزان و نامرغوبی که دارد به هیچ عنوان خرید کمپرسور چینی توصیه نمی کنم .

۸۵% از شرکت های سازنده کمپرسور باد برای اینکه در بازار رقابتی بتوانند به راحتی کمپرسور باد را بفروشند …

از لوازم اصلی و جانبی ارزان تری استفاده می کنند که کیفیت خوبی ندارد و هم اینکه دقت کمتری در هنگام مونتاژ کردن اجزای کمپرسور می کنند که زمان مونتاژ کردن خود را پایین بیاورند ، برای اینکه هزینه ساخت کمپرسور هوا کاهش یابد و ارزان تر در بازار بفروشند .

کمپرسورهای چینی اصولا ظاهر و شکل کلی کمپرسور خود را شبیه کمپرسور ایتالیایی درست می کنند ولی با کمی دقت متوجه تفاوت هایی که در جزئیات ظاهری هواساز ایتالیایی و چینی وجود دارد می شوید .

لازم به توضیح است : موارد و جزئیاتی وجود دارند که به هیچ عنوان از روی ظاهر نمی توان تشخیص داد و حتما نیاز هست یک کارشناس آن را بررسی کند . مثلا تشخیص اینکه آیا ضخامت ورق مخزن استاندارد است ؟ نازک بودن ضخامت ورق مخزن فقط با وزن کردن مخزن مشخص می شود .

و یا روغن ریزی واحد بلوک سیلندر ( واحد هواساز ) کمپرسور چینی از روی ظاهر اصلا مشخص نیست چون کمپرسور نو هست و تا حالا روشن نبوده که برای مدتی کار کند و دچار روغن ریزی شود و خیلی از موارد دیگه … ، شما بعد از اینکه کمپرسور چینی را خریدید متوجه این موضوع می شوید که دیگه خیلی دیر شده است !

اولین نکته که هنگام خرید کمپرسور باد باید به آن توجه کنید :

کمپرسور چینی اصولا برای استفاده و مصرف دائمی و کارخانه های صنعتی که نیاز زیادی به هوای فشرده دارند مناسب نیستند چون اصلا برای اینکارها طراحی و ساخته نشدند. به علت آلیاژ نامرغوبی که هواساز ( بلوک سیلندر ) چینی دارد خیلی زود شاتون ها شکسته می شوند و سیلندر و پیستون دچار گیرپاژ می شود .

دومین نکته که هنگام خرید کمپرسورهوا باید به آن توجه کنید :

واحد هواساز ( بلوک سیلندر ) کمپرسورهای چینی صدای خیلی زیادی دارند که باعث آلودگی صوتی میشه و همین صدای زیاد باعث می شه راندمان و کارایی کارکنان و افرادی که مشغول کار کردن هستند به شدت پایین بیاید .

آیا می دانید کار در محیط پر صدا منجر به ناشنوایی دائمی می شود !

آلودگی صوتی در محل کار تاثیرات مخربی برای تمام افراد دارد ، هر روز تعدادی از سلول ‌های شنوایی در اثر مواجهه با صدای زیاد در محیط کار از بین می‌ روند

هرگاه کارگر یا کارمندی احساس کند که افت شنوایی پیدا کرده، دیگر خیلی دیر شده است، زیرا سنگینی گوش یا ناشنوایی حاصل از سر و صدا غیرقابل جبران است.

سردردهای مزمن، ناراحتی های معده ،خستگی مفرط و غیرعادی، کاهش مقاومت بدن در مقابل آسیب ‌ها و آسیب‌ پذیری بسیار شدید در مقابل بیماری های قلبی و عروقی ، بی صبری، تحریک ‌پذیری، استرس ، عدم تمرکز و دشواری در برقراری ارتباط در محیط کار نیز از عوارض آلودگی صوتی است.

آلودگی صوتی می‌ تواند امنیت کارگران و کارمندان را به طور جدی به خطر اندازد، زیرا نمی ‌گذارد که آن ها صدای مشکوک دستگاه‌ ها، فریاد کمک خواهی همکاران و حتی صدای آژیر خطر کارخانه را بشنوند و به موقع اقدامات لازم را به عمل آورند. در این نوع محیط‌ها است که خسارات مالی و جانی جبران ‌ناپذیر به وجود می ‌آید. همچنین صدای زیاد از حد، تمرکز را کاهش داده و کیفیت کار را به نحو چشمگیری پایین می ‌آورد.

کمپرسور 40 بار - 200 بار - 300 بار

سومین نکته که هنگام خرید پمپ باد باید به آن توجه کنید :

بلوک سیلندر ، واحد هواساز کمپرسور چینی خیلی زود به روغن ریزی می افتد که باعث تخلیه روغن از کارتل شده و روغن به شاتون و پیستون نرسیده و باعث شکستن آنها خواهند شد و سریع از کار می افتد …

چهارمین نکته هنگام خرید کمپرسور باید به آن توجه کنید:

اگر دقت کنید می بینید که در زیر مخزن کمپرسور هوا فشرده اصلا شیر تخلیه آب نصب نشده است و فقط از یک درپوش یا کورکن استفاده شده است .

از آنجاییکه درون مخزن کمپرسور آب انباشته می شود باید کمپرسور مجهز به شیر تخلیه آب باشد تا کاربر بتواند هر روز آن را باز کرده و آب جمع شده داخل مخزن را خارج کند. این شیر تخلیه باید در زیر مخزن نصب شود.

۸۳% از شرکت های ارائه کننده کمپرسور برای اینکه هزینه های خود را کاهش دهند به جای قرار دادن شیر تخلیه در زیر مخزن کمپرسور از یک درپوش یا کورکن استفاده می کنند که کاربر برای باز کردن آن باید از آچار استفاده کند که بسیار دیده شده است که در زمان باز کردن درپوش حادثه ای اتفاق افتاده است چون زمانیکه پیچ به آخرین دنده برسد ناگهان با فشار باد به بیرون پرتاب می شود و به صورت و بدن اپراتور برخورد کرده و باعث حادثه ناگوار خواهد شد .

می توانی همین الان بروی و ببینی زیر مخزن کمپرسور باد که داری آیا شیر تخلیه آب هست یا فقط یک کورکن و درپوش ساده هست ؟ کورکن و یا درپوش به مرور که با آچار باز و بسته می شوند هرز می شوند .

همونطور که می دانید هوای محیط وقتی بوسیله هواساز مکش می شود بعد از فشرده سازی و متراکم شدن مقداری آب در انتهای مخزن جمع می شود که هر روز باید آب انباشته شده در مخزن خالی شود تا موجب پوسیدگی و خوردگی اتصالات و لوله ها نشود .

در چند مورد دیده شده که متاسفانه اپراتور در پایان روز برای تخلیه آب انباشته شده در مخزنی که درپوش داشته به علت فشار موجود در مخزن ، درپوش با شدت زیاد به چشمش برخورد کرده و موجب نابینا شدن آن شده است .

پنجمین نکته هنگام خرید کمپرسور هوا فشرده باید به آن توجه کنید :

متاسفانه ۸۷% از کمپرسورسازها از ورق با ضخامت نازک و جوشکاری ضعیف برای مخزن استفاده می کنند . زمانیکه ضخامت ورق استاندارد نباشد و جوشکاری خیلی تمیز و خوبی نداشته باشد ،از آنجاییکه در مخزن همیشه آب وجود دارد ( حتی با تخلیه کردن آب روزانه ) به مرور مخزن از درون دچار خوردگی و زنگ زدگی میشه که منجر به سوراخ شدن و ترکیدن مخزن می شود که خیلی خطرناک هست . پس حتما باید ضخامت ورق استاندارد باشد و جوشکاری اصولی و تمیزی داشته باشد که با خیال راحت از آن استفاده کنید .

ششمین نکته هنگام خرید کمپرسور هوا باید به آن توجه کنید:

۷۳% از شرکت های ارائه کننده کمپرسور برای اینکه کمپرسور ارزان تری در بازار عرضه کنند از لوازم برقی استفاده می کنند که کیفیت خوبی ندارد و نکته دیگری که باید به آن توجه کنید این است که باید در کنتاکتورها از پلاتین های مسی با ضخامت استاندارد استفاده شود که متاسفانه از پلاتین های مسی با ضخامت نازک تر یا پلاتین های آلومینیومی با روکش مسی استفاده می کنند که هزینه های خود را کاهش دهند و در نهایت ارزان تر بفروشند .

هفتمین نکته هنگام خرید کمپرسور باد باید به آن توجه کنید:

در تابلو برق ها برای اتصالات برق باید از کابلشو استفاده کرد که زمانیکه کمپرسور شما روشن است بخاطر لرزشی که دستگاه و الکتروموتور دارد سرسیم ها از محل اتصال شل می شود و دچار اتصالی می شود .

اما بعضی از کمپرسورسازها از کابلشو استفاده نمی کنند برای اینکه کمپرسور با قیمت کمتری در بازار عرضه کنند هرچند قیمت این کابلشوها خیلی کم است ولی در زمان مونتاژ کردن کمی زمانبر است برای اینکه زمان مونتاژ کمتر کنند و در نهایت بهای تمام شده کمپرسور کم شود از کابلشو استفاده نمی کنند .

کمپرسور باد

هشتمین نکته هنگام خرید کمپرسور باد باید به آن توجه کنید:

از دیگر علتهای کمپرسور ارزان در بازار ، استفاده از الکتروموتورهای ارزان قیمت تر می باشد . تفاوت الکتروموتور خوب و بد در استفاده از سیم مسی نازک تر و مقدار سیم کمتر از حد استاندارد است که مصرف برق را افزایش می دهد و سریعتر مستهلک می شود و یا اینکه از سیم آلومینیومی که روکش مسی دارد استفاده می کنند که به راحتی قابل تشخیص نیست .

از طرفی ممکن است پلاکی که روی الکتروموتور نصب شده و بیانگر مشخصات الکتروموتور بوده واقعی نباشد و اطلاعات به نحوه صحیحی نشان داده نشده باشد به طور مثال ممکن است روی پلاک قدرت ۴hp  نوشته شده باشد در حالی که قدرت واقعی ۳hp است و می بینید که هنگام کار کردن الکترموتور خیلی زود داغ می کند .

از دلایل اختلاف قیمت که برای کمپرسور اسکرو هست مربوط به قطعات به کار رفته در کمپرسور اسکرو می شود .

قطعات کمپرسور اسکرو

 • واحد هواساز
 • الکتروموتور
 • آن لودر
 • مینیمم پرشر والو
 • فیلتر هوا
 • فیلتر روغن

واحد هواساز کمپرسور اسکرو :

 • ایراند AIREND )) یا واحد هواساز، قلب تپنده دستگاه کمپرسور است. که وظیفه اصلی آن تولید هوای فشرده می باشد .
 • ما برای کمپرسورهای اسکرو از بهترین و پرطرفدارترین مارک هواساز ROTORCOMP آلمان ، مدل EVO و یا M.C ترمومکانیکال ایتالیا استفاده می کنیم .

مزایای واحد هواساز کمپرسور اسکروسازان :

 • عمر طولانی
 • صدای پایین ( به طوری که حتی در یک واحد مسکونی می توانید از آن استفاده کنید )
 • لرزش و ویبره پایین به علت دقت در تولید و همچنین تقارن مودولها و بالانس بودن آنها
 • در شرایط مختلف به هیچ عنوان داغ نمی کند .

مزایای الکترو موتور کمپرسور اسکروسازان  :

کیفیت بالا بلبرینگ های به کار رفته در الکتروموتور

این موتورها مجهز به سیستم ترمیک است . که در صورت اشکال های احتمالی از موتور محافظت میکند.

این الکتروموتورها به گونه ای طراحی شده اند که این قابلیت را دارند که بدون مشکل، شبانه روزی کارکنند.

کمپرسور پیستونی

آنلودر کمپرسور اسکروسازان  :

 • آنلودر یک شیر کنترل کننده هوا ورودی به داخل ایرند (هواساز) کمپرسور اسکرو است، زمانیکه الکتروموتورهای هواساز در حال چرخش هستند ولیکن هیچ گونه هوا فشرده ای تولید نمی شود. این شیر وظیفه کنترل ورود و یا عدم ورود هوا را به داخل هواساز را به عهده دارد.
 • این فرایند تا زمانیکه فشار در داخل مخزن به میزان مناسبی نرسیده باشد ادامه پیدا می کند به عبارتی این شیر ورود هوا را به درون Airend  را باز می کند تا هواساز بتواند فرایند فشرده سازی را انجام دهد.
 • به محض اینکه فشار به میزان استاندارد رسید این شیر بسته می شود و از این پس فرایند مکش هوا داخل هواساز متوقف می شود.
 • این شیر ۶۰ الی ۱۰۰ درصد تنظیم هوای ورودی را به صورت هوشمند و اتوماتیک انجام می دهد.

مزایای آنلودر کمپرسور های اسکروسازان :

ما برای کمپرسورهایی که داریم از شیرهائی که ساخت شرکت های بزرگ، معروف و باکیفیت از جملهVMC ایتالیا هست استفاده می کنیم .

مینی پرشر والو سوئیت :

این شیر وظیفه ی تنظیم فشار داخلی جهت عملکرد جکها و فرامین اولیه پنوماتیک سیستم را دارند .

مزایای فیلتر هوای کمپرسور اسکرو شرکت اسکروسازان  :

 • برای اینکه ذرات گرد و غبار و روغن به ایرند ( هواساز ) وارد نشود باید حتما از فیلتر هوا برای کمپرسور استفاده کرد .
 • فیلتر هوا ما قادر به جذب بیش از ۹۸% ذرات موجود در هوای ورودیبه ایرند هست .
 • طراحی فیلتر ها با کاور مخصوص اسکروسازان

مزایای استفاده از کاور مخصوص در فیلتر هوای کمپرسور اسکرو  :

 • توانایی جذب بالای ذرات
 • اختلاف فشار کم
 • طولانی بودن عمر فیلتر
 • صدای پایین در زمان کارکرد ، را ایجاد می کند .

فیلتر روغن کمپرسور اسکرو شرکت اسکروسازان :

 • فلیتر روغن در سیستمهای اسکرو که بر پایه روغن کار می کنند  بسیار مهم و حائز اهمیت است ، از این رو مجموعه ما نیز توجه خاصی را در این راستا به عمل آورده است .

مزایای فیلتر روغن کمپرسور اسکرو :

 • این فیلتر ها  از موادی همچون glass fiber  و Dust-Holding تهیه شده که  ۴ برابر نوع کاغذی که در بازار عرضه میگردد کار می کند
 • کمپرسور اسکرو

مزایای رادیاتور های کمپرسور  اسکروسازان :

 • ما برای کمپرسورهای هوا از رادیاتورهایی از جنس آلومینیوم فشرده استفاده می کنیم که شامل دو قسمت هست که اولین بخش مربوط به خنک کردن هوا است و بخش دیگر مربوط به خنک کردن روغن می باشد .
 • ما طبق تحقیقاتی که انجام داده ایم برای اینکه کارایی و طول عمر کمپرسور هوای فشرده را افزایش بدهیم اصولا از رادیاتورهایی که ۱۰درصد از سایز استاندارد بزرگتر هستند OVER SIZE   استفاده می کنیم .
 • این کار باعث می شود تا اگر از دستگاه در مناطق گرمسیری خواستید استفاده کنید کارایی خوبی داشته باشد چون موجب طولانی تر شدن عمر روغن،فیلتر روغن و شیلنگ ها می شود و از خاموش شدن دستگاه به جهت افزایش دما جلوگیری می کند .

تابلو برق کمپرسور اسکروسازان :

 • کلیه قطعات تابلو برق های ما از قطعات اصل کره با برند LS  ساخته شده است .

کنترل پنل کمپرسور ما :

کنترل پنل وظیفه کنترل هوای تولید شده و عملکرد دستگاه را دارد .

مزایای کنترل پنل کمپرسور ما  :

 • ما با در نظر گرفتن شرایط استفاده آن در ایران، برای اینکه شما به راحتی بتوانید با این صفحه کنترل کار کنید سفارش داده ایم که این صفحه کنترل PLC به گونه ای طراحی و ساخته شود که تمام فرامین برروی نمایشگر ،نمایش داده شود.
 • ما با توجه به استفاده از قطعات با کیفیت از معدود شرکت هایی هستیم کهPLC را نیز همچون قطعات دیگر یرای یکسال گارانتی می کنیم  .

از دلایل اختلاف قیمت که برای کمپرسور پیستونی هست مربوط به قطعات به کار رفته در کمپرسور پیستونی می شود .

قطعات لوازم جانبی کمپرسور پیستونی اسکروسازان :

واحد هواساز کمپرسور پیستونی :

 • وظیفه هواساز کمپرسور پیستونی دقیقا مثل ایرند کمپرسور اسکرو هست با این تفاوت که در کمپرسور اسکرو هوا در ایرند بین دو روتور نر و ماده در حال چرخش که شبیه پیچ هست فشرده می شود ولی در کمپرسور پیستونی، هوا از طریق حرکت پیستون هایی که داخل سیلندر وجود دارد متراکم می شود.

مزایای واحد هواساز کمپرسور پیستونی ما  :

 • دوسر درگیر بودن میل لنگ
 • تولید هوا در دو مرحله
 • دوجداره بودن کارتر
 • مجهز به افتر کولر
 • سیلندرهای چدنی
 • صدای پایین
 • عمرطولانی
 • لرزش و ویبره پایین به علت دقت در تولید و بالانس بودن سیستم.
 • گرم نکردن درشرایط مختلف
 • کلیه ی واحد های هواساز کمپرسورهای اسکروسازان از نوع FIAC –  ABAC ایتالیا  هست.

ویژگی مخزن هوای کمپرسور باد شرکت اسکروسازان :

 • هوای فشرده تولید شده توسط واحد هواساز کمپرسور در مخزن های تحت فشار نگه داری می شود .
 • ما برای افزایش ایمنی از مخازن با ضریب اطمینان  ۲۰۰ درصد استفاده می کنیم.
 • پوشش خارجی مخازن از رنگ پودری الکترو استاتیک کوره ای هست که بسیار مقاوم بوده و مانع از فرسایش آن به دلایل محیطی و غیره می شود .
 • ما از به روز ترین متدهای تولید و جوشکاری برای مخازن تحت فشار استفاده می کنیم .

پرشر سوئیچ کمپرسور پیستونی اسکروسازان :

اصول کار به این صورت است که زمانی که فشار دستگاه بالا(bar 8)  رسید الکتروموتور خاموش شده و زمانیکه فشار به حداقل خود (bar 6)  رسید الکتروموتور مجدد روشن می شود.

مانومتر :

 • مانومتر یا همان درجه باد وظیفه نشان دادن فشار داخل مخزن را دارد که در سایزهای مختلفی وجود دارد .
 • شرکت اسکروسازان از مانومترهایی با کیفیت که از منابع معتبر و از کالیبراسیون دقیقی برخوردار است استفاده می کند.

شیر یک طرفه کمپرسور پیستونی اسکروسازان :

 • وظیفه شیر یکطرفه این هست که از برگشت هوای داخل مخزن به قسمت سیلندر جلوگیری کند.
 • ما به جهت اهمیت این قطعه بطور سفارشی به جای لاستیک از تفلون نسوز استفاده میکنیم که عمر این قطعه را چند برابر افزایش می دهد.

شیر تخلیه ( ترپ والو ) کمپرسور اسکروسازان  :

 • همانطور که گفته شد هوا از طریق واحد هواساز متراکم می شود که در نهایت در مخزن تحت فشار نگهداری می شود از آنجایی که بر اثر تراکم هوای فشرده ،بسته به دمای هوا و رطوبت محل مقداری آب جمع در مخزن جمع می شود.که این آب اضافی باید از قسمت زیر مخزن تخلیه شود.

شرکت اسکروسازان برای سهولت تخلیه آب به جای کورکن یا درپوش از شیر مخصوصی در زیر مخزن استفاده می کند که از کیفیت بالایی برخوردار است

۳۴۹ ۷۹ ۴۶۰ – ۳۵۸ ۷۹ ۴۶۰ ۰۲۱

شماره های تماس با گروه صنعتی اسکروسازان

امتیاز - 99%

99%

۳۴۹ ۷۹ ۴۶۰ – ۳۵۸ ۷۹ ۴۶۰ ۰۲۱

User Rating: 5 ( 2 votes)