کمپرسور باد دست دوم بخریم یا نخریم ؟

کمپرسور باد دست دوم

در این مطلب می خواهم همه اطلاعاتی که قبل از خرید کمپرسور باد دست دوم بدانید را برایتان توضیح بدهم تا با داشتن آگاهی بیشتر بتوانید تصمیم بگیرید که پمپ باد دست دوم بخرید یا نه ؟

با خواندن این مطلب شما متوجه می شوید که آیا خرید کمپرسور دست دوم به نفع تان هست یا به ضررتان !

 

 

اگر برای کاری که می خواهی انجام بدهی احتیاج به یک پمپ باد داری قبل خرید کمپرسور باد دست دوم فقط یک دقیقه به این سوال ها فکر کن اگر جواب سوالات مثبت بود پس حتما کمپرسور دست دوم بخر …

 

  • کاری که انجام می دهی خیلی برات مهم نیست ؟

یعنی اگر یک هفته معطل تعمیر کمپرسور باد دست دوم بشوی ضرر چندانی به کار شما وارد نمی شود.

  • کمپرسور دست دوم چقدر می تواند مثل یک کمپرسور نو کارایی داشته باشد ؟
  • اگر کمپرسور که می خواهی بگیری دست دوم آن هم از نوع چینی است چقدر اطمینان داری که به تو خسارت مالی نمی زند ؟

 

 

دردسرهایی که کمپرسور باد دست دوم چینی برای تو بوجود می آورند !

 

با توجه به اینکه یک کمپرسور چینی نو هم خیلی سر و صدای زیادی دارد و ممکن است در همان ماه های اول که تازه کمپرسور چینی خریدی به روغن ریزی می افتد و باید کلی هزینه بابت تعمیر و سرویس نگهداری آن بپردازی …

چون همونطور که می دانی قیمت فروش کمپرسور باد چینی نسبت به کمپرسور ایتالیایی و آلمانی پایین تر هست ، از آنجاییکه هیچ گرانی بی حکمت نیست ، هیچ ارزانی بی علت

 

 

قیمت کمپرسور هوا پیستونی چینی و ایتالیایی :

کمپرسور هوا ایتالیایی قیمت بیشتری نسبت به کمپرسور هوا چینی دارد به این خاطر که در ساخت کمپرسور ایتالیایی، قطعات مرغوب تر و با کیفیت به کار گرفته شده است .
کمپرسور هوا چینی ارزان تر هست که به همان اندازه هم از قطعات و لوازم جانبی ارزان تری در ساخت آن ها استفاده شده است. که با کمپرسور ایتالیایی قابل مقایسه نیست.
در کمپرسور هوا چینی دقت کمتری در هنگام مونتاژ کردن اجزای کمپرسور می کنند که زمان مونتاژ کردن خود را پایین بیاورند ، برای اینکه هزینه ساخت کمپرسور هوا کاهش یابد و ارزان تر در بازار بفروشند .
اما دقت و زمان زیادی برای کمپرسور ایتالیایی به کار گرفته می شود به همین خاطر کمی قیمت بالاتری نسبت به کمپرسور چینی دارد.
کمپرسور هوا ایتالیایی بسیار کم صداتر و پر قدرت تر از کمپرسور هوا چینی هست.
از طرفی دیگر کمپرسور باد پیستونی ایتالیایی با برند ABAC یکی از بهترین کمپرسور باد هست که طول عمر بالایی دارد .

اگر هم که شرکت فروشنده کمپرسور چینی قبول کرد که کمپرسور شما را تعمیر می کند باید چند روز را بخاطر تعمیر و سرویس آن از دست بدهی ؟ زمانی که برای تحویل کار به مشتری از دست می دهی ؟ حتی ممکن است جریمه دیرکرد به مشتری پرداخت کنی ؟ پول کارگرانی که آن روزها بیکار هستند را باید بپردازی و خیلی از موارد دیگر

اگر دقت کنی می بینی حتی آنهایی که قبلا به خاطر ارزان تر بودن کمپرسور باد چینی ، آن را خریداری کرده اند آن هم کمپرسور چینی نو خریده اند نه دست دوم ! ناراضی هستند و برای خرید مجدد از کمپرسور باد ایتالیایی و آلمانی استفاده می کنند نه چینی ! ( البته کمپرسور چینی درجه ۱ – ۲ – ۳ دارد که در مدل های مختلف، کیفیت های متفاوتی دارد )

من پیشنهاد می کنم  : قبل از خرید کمپرسور هوا ( چینی * ایتالیایی * آلمانی )، حتما از نزدیک به کارخانه کمپرسورسازی بروید، کارشناسان مجموعه اسکروسازان تمام اطلاعات لازمی که باید در هنگام انتخاب و خرید کمپرسور داشته باشی را در اختیارتان می گذارند. ۰۲۱۴۶۰۷۹۳۴۹ – ۰۲۱۴۶۰۷۹۳۵۸

 

آیا خرید کمپرسور باد دست دوم ایتالیایی یا آلمانی به نفع تان هست ؟

 

کمپرسور ایتالیایی و آلمانی خیلی خیلی بهتر از کمپرسور باد چینی هستند اصلا قابل مقایسه نیستند ، کمپرسور باد ایتالیایی و آلمانی صدا خیلی کمی دارد بطوری که نوع اسکرو ( SCREW ) آن به اندازی کم صدا هست که به راحتی می توانید در یک واحد مسکونی از آن استفاده کنید .

واحد هواساز آنها به هیچ عنوان روغن ریزی ندارد و اگر تمام قطعات و لوازم جانبی به کار رفته در کمپرسور باد از نوع ایتالیایی و آلمانی باشد ( که این امر کاملا وابسته به شرکت کمپرسورسازی دارد )

اگر کمپرسور باد دست دوم می خواهی بخری حتما دقت کن که وقتی به تو می گویند این کمپرسور ایتالیایی یا آلمانی هست ، تمام قطعات و لوازم جانبی آن هم ایتالیایی و آلمانی باشد !

چون ممکن است بعضی از افراد سودجو زمانیکه بخواهند کمپرسور اصل ایتالیایی و آلمانی را به شما بفروشند بعضی از قطعات ایتالیایی و آلمانی گران قیمت آن را با قطعاتی که کیفیت خوبی ندارد و ارزان تر هست عوض کنند .

و بعدا قطعات اصل گران قیمت را جداگانه می فروشند تا سودشان چند برابر شود .

 

اگر نوع کاری که انجام می دهی برایت خیلی با ارزش هست به طوری که حتی نمی تونی یک روز را بخاطر خرابی کمپرسور باد از دست بدهی به هیچ عنوان کمپرسور باد دست دوم نخر …

و شما زمانی که کمپرسور باد دست دوم ایتالیایی و آلمانی را خریدی و بعد از مدتی که با آن کار کردی تازه متوجه مشکلات می شوی

پس حتما در زمان خرید کمپرسور دست دوم به تمام مواردی که گفتم خوب توجه کن تا دچار ضرر نشوی !

 

۸۵ درصد از شرکت های کمپرسورسازی ایتالیایی و آلمانی ممکن است برای اینکه در بازار رقابتی بتوانند کمپرسورها هوا خود را راحتر بفروشند !

از سایر لوازم جانبی و قطعاتی که در کمپرسور باد خود به کار می برند از مارک هایی به غیر از ایتالیایی و یا آلمانی استفاده کنند .

هر چند واحد هواساز که قلب تپنده کمپرسور باد  محسوب می شود از مارک ایتالیایی یا آلمانی باشد اما سایر قطعات به کار رفته در کمپرسور مثل الکتروموتور ، شیر آنلودر ، فیلتر هوا ، فیلتر روغن ، سر سپراتور ، پرشر سوئیچ ، تابلو برق ، سیستم فرمان و غیره نیز مهم هست که حتما ایتالیایی و آلمانی باشد نه چینی !

همچینین دقت کن که مخزن های تحت فشاری که برای کمپرسور می گذارند حتما ضخامت ورق استاندارد و فشار تست هیدرواستاتیک ۱۳ BAR را داشته باشد و جنس ورق و بدنه عدسی آن  A283C/ST37 باشد .

اگر مخزن تحت فشار استاندارد نباشد مثلا از ضخامت ورق کمتر از حد استاندارد استفاده بشود یا جوش کاری آن با دست صورت گرفته باشد  چون دقت لازم در ساخت مخزن نشده ممکن است در هنگام کار منفجر شود که موجب خسارت مالی و  جانی جبران ناپذیری بشود .

پس بهتر است قبل از خرید کمپرسور ایتالیایی و آلمانی حتما به شرکت کمپرسورسازی بروید و از نزدیک تمام قطعاتی که در کمپرسور به کار گرفته شده است را ببینید تا مطمئن شوید از مارک های ایتالیایی و آلمانی استفاده کرده اند .

 

 با کلیک بر روی لینک SCREWSAZAN.COM  عکس قطعات و مشخصات تمامی کمپرسور های باد که توسط کمپرسورسازی اسکروسازان ساخته و تولید می شود را مشاهده کنید .

 

و هم اینکه شما می توانید از نزدیک مجموعه قطعاتی که در کمپرسور ها به کار گرفته می شوند را ببینید تا از خرید خود اطمینان حاصل کنید .

 

4 thoughts on “کمپرسور باد دست دوم بخریم یا نخریم ؟

  1. سلام و عرض ادب، پمپ باد برای آپاراتی می خواهم لطفا راهنمایی فرمایید در ضمن قطعاتش چینی نباشد

    1. سلام، کمپرسور باد مورد نظر شما موجود می باشد برای اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۲۱۴۶۰۷۹۳۴۹ – ۰۲۱۴۶۰۷۹۳۵۸ می توانید تماس بگیرید.

    1. لطفا با شماره های شرکت اسکروسازان ۰۲۱۴۶۰۷۹۳۴۹ – ۰۲۱۴۶۰۷۹۳۵۸ تماس حاصل فرمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را از ما بخواهید برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید