کمپرسور باد دست دوم

کمپرسور باد دست دوم بخریم یا نخریم ؟

در این مطلب می خواهم همه اطلاعاتی که قبل از خرید کمپرسور باد دست دوم بدانید را برایتان توضیح بدهم تا با داشتن آگاهی بیشتر بتوانید تصمیم بگیرید که پمپ باد دست دوم بخرید یا نه ؟

با خواندن این مطلب شما متوجه می شوید که آیا خرید کمپرسور دست دوم به نفع تان هست یا به ضررتان !

 

 

اگر برای کاری که می خواهی انجام بدهی احتیاج به یک پمپ باد داری قبل خرید کمپرسور باد دست دوم فقط یک دقیقه به این سوال ها فکر کن اگر جواب سوالات مثبت بود پس حتما کمپرسور دست دوم بخر …

 

  • کاری که انجام می دهی خیلی برات مهم نیست ؟

یعنی اگر یک هفته معطل تعمیر کمپرسور باد دست دوم بشوی ضرر چندانی به کار شما وارد نمی شود.

  • کمپرسور دست دوم چقدر می تواند مثل یک کمپرسور نو کارایی داشته باشد ؟
  • اگر کمپرسور که می خواهی بگیری دست دوم آن هم از نوع چینی است چقدر اطمینان داری که به تو خسارت مالی نمی زند ؟

 

 

دردسرهایی که کمپرسور باد دست دوم چینی برای تو بوجود می آورند !

 

با توجه به اینکه یک کمپرسور چینی نو هم خیلی سر و صدای زیادی دارد هم اینکه در همان ماه های اول که تازه کمپرسور چینی خریدی به روغن ریزی می افتد و باید کلی هزینه بابت تعمیر و سرویس نگهداری آن بپردازی …

چون همونطور که می دانی قیمت فروش کمپرسور باد چینی نسبت به کمپرسور ایتالیایی و آلمانی پایین تر هست ، از آنجاییکه هیچ گرانی بی حکمت نیست ، هیچ ارزانی بی علت

پس برای اینکه قیمت کمپرسور چینی ارزان تر از سایر کمپرسورهای دیگر در بازار شود از لوازم جانبی و قطعات نامرغوب که چینی هست استفاده می کنند .

اگر دقت کرده باشی و یا تجربه خرید کمپرسور هوا چینی را داشته باشی خیلی خوب می دانی که وقتی کمپرسور هوا تو دچار مشکل می شود

و زمانیکه به شرکت فروشنده کمپرسور چینی زنگ می زنی و می خواهی از گارانتی و خدمات پس از فروش آن استفاده کنی چقدر دچار مشکل می شوی

یا اینکه پاسخگو نیستند و یا اینکه با آوردن دلیل های مختلف که مثلا شما نکاتی که در زمان استفاده از دستگاه کمپرسور و یا برای نگهداری آن رعایت نکرده ای

خلاصه چندین دلیل مختلف می آورند که اشتباه بیشتر از خودتان هست اما واقعا اگر اینگونه است چرا در زمان خرید کمپرسور چینی این اطلاعاتی که باید می دانستی تا کمپرسور باد چینی تو به مشکل بر نخورد را نگفتند !

اگر هم که شرکت فروشنده کمپرسور چینی قبول کرد که کمپرسور شما را تعمیر می کند باید چند روز را بخاطر تعمیر و سرویس آن از دست بدهی ؟ زمانی که برای تحویل کار به مشتری از دست می دهی ؟ حتی ممکن است جریمه دیرکرد به مشتری پرداخت کنی ؟ پول کارگرانی که آن روزها بیکار هستند را باید بپردازی و خیلی از موارد دیگر

پیشنهاد اسکروسازان :  کمپرسور ۷۵۰ لیتر چیست و چه ویژگی هایی دارد ؟

اگر دقت کنی می بینی حتی آنهایی که قبلا به خاطر ارزان تر بودن کمپرسور باد چینی ، آن را خریداری کرده اند آن هم کمپرسور چینی نو خریده اند نه دست دوم ! ناراضی هستند و برای خرید مجدد از کمپرسور باد ایتالیایی و آلمانی استفاده می کنند نه چینی !

 

 

آیا خرید کمپرسور باد دست دوم ایتالیایی یا آلمانی به نفع تان هست ؟

 

کمپرسور ایتالیایی و آلمانی خیلی خیلی بهتر از کمپرسور باد چینی هستند اصلا قابل مقایسه نیستند ، کمپرسور باد ایتالیایی و آلمانی صدا خیلی کمی دارد بطوری که نوع اسکرو ( SCREW ) آن به اندازی کم صدا هست که به راحتی می توانید در یک واحد مسکونی از آن استفاده کنید .

واحد هواساز آنها به هیچ عنوان روغن ریزی ندارد و اگر تمام قطعات و لوازم جانبی به کار رفته در کمپرسور باد از نوع ایتالیایی و آلمانی باشد ( که این امر کاملا وابسته به شرکت کمپرسورسازی دارد )

اگر کمپرسور باد دست دوم می خواهی بخری حتما دقت کن که وقتی به تو می گویند این کمپرسور ایتالیایی یا آلمانی هست ، تمام قطعات و لوازم جانبی آن هم ایتالیایی و آلمانی باشد !

چون ممکن است بعضی از افراد سودجو زمانیکه بخواهند کمپرسور اصل ایتالیایی و آلمانی را به شما بفروشند بعضی از قطعات ایتالیایی و آلمانی گران قیمت آن را با قطعاتی که کیفیت خوبی ندارد و ارزان تر هست عوض کنند .

و بعدا قطعات اصل گران قیمت را جداگانه می فروشند تا سودشان چند برابر شود .

 

اگر نوع کاری که انجام می دهی برایت خیلی با ارزش هست به طوری که حتی نمی تونی یک روز را بخاطر خرابی کمپرسور باد از دست بدهی به هیچ عنوان کمپرسور باد دست دوم نخر …

 

 

و شما زمانی که کمپرسور باد دست دوم ایتالیایی و آلمانی را خریدی و بعد از مدتی که با آن کار کردی تازه متوجه مشکلات می شوی

پس حتما در زمان خرید کمپرسور دست دوم به تمام مواردی که گفتم خوب توجه کن تا دچار ضرر نشوی !

 

 

۸۵ درصد از شرکت های کمپرسورسازی ایتالیایی و آلمانی ممکن است برای اینکه در بازار رقابتی بتوانند کمپرسورها هوا خود را راحتر بفروشند !

 

پیشنهاد اسکروسازان :  محصولات گروه صنعتی اسکروسازان

از سایر لوازم جانبی و قطعاتی که در کمپرسور باد خود به کار می برند از مارک هایی به غیر از ایتالیایی و یا آلمانی استفاده کنند .

هر چند واحد هواساز که قلب تپنده کمپرسور باد  محسوب می شود از مارک ایتالیایی یا آلمانی باشد اما سایر قطعات به کار رفته در کمپرسور مثل الکتروموتور ، شیر آنلودر ، فیلتر هوا ، فیلتر روغن ، سر سپراتور ، پرشر سوئیچ ، تابلو برق ، سیستم فرمان و غیره نیز مهم هست که حتما ایتالیایی و آلمانی باشد نه چینی !

همچینین دقت کن که مخزن های تحت فشاری که برای کمپرسور می گذارند حتما ضخامت ورق استاندارد و فشار تست هیدرواستاتیک ۱۳ BAR را داشته باشد و جنس ورق و بدنه عدسی آن  A283C/ST37 باشد .

اگر مخزن تحت فشار استاندارد نباشد مثلا از ضخامت ورق کمتر از حد استاندارد استفاده بشود یا جوش کاری آن با دست صورت گرفته باشد  چون دقت لازم در ساخت مخزن نشده ممکن است در هنگام کار منفجر شود که موجب خسارت مالی و  جانی جبران ناپذیری بشود .

پس بهتر است قبل از خرید کمپرسور ایتالیایی و آلمانی حتما به شرکت کمپرسورسازی بروید و از نزدیک تمام قطعاتی که در کمپرسور به کار گرفته شده است را ببینید تا مطمئن شوید از مارک های ایتالیایی و آلمانی استفاده کرده اند .

 با کلیک بر روی لینک SCREWSAZAN.COM  عکس قطعات و مشخصات تمامی کمپرسور های باد که توسط کمپرسورسازی اسکروسازان ساخته و تولید می شود را مشاهده کنید .

و هم اینکه شما می توانید از نزدیک مجموعه قطعاتی که در کمپرسور ها به کار گرفته می شوند را ببینید تا از خرید خود اطمینان حاصل کنید .

 

در این مطلب می خواهم همه اطلاعاتی که قبل از خرید کمپرسور باد دست دوم بدانید را برایتان توضیح بدهم تا با داشتن آگاهی بیشتر بتوانید تصمیم بگیرید که پمپ باد دست دوم بخرید یا نه ؟ با خواندن این مطلب شما متوجه می شوید که آیا خرید کمپرسور دست دوم به نفع تان هست یا به ضررتان !     اگر برای کاری که می خواهی انجام بدهی احتیاج به یک پمپ باد داری قبل خرید کمپرسور باد دست دوم فقط یک دقیقه به این سوال ها فکر کن اگر جواب سوالات مثبت بود پس حتما کمپرسور دست دوم…
46079358 – 46079349 ( 021 )

شماره های تماس با گروه صنعتی اسکروسازان

امتیاز - 97%

97%

46079358 – 46079349 ( 021 )

User Rating: 4.75 ( 3 votes)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *