خشک کن هوا - درایر تبریدی - اسکروسازان

فروش درایر – رطوبت گیر پمپ باد – خشک کن کمپرسور هوا

درایر کمپرسور، خشک کن ( رطوبت گیر هوای فشرده کمپرسور باد )

برای حذف کامل رطوبت از هوای فشرده از دستگاهی به نام درایر استفاده می شود. در واقع برای جلوگیری از ورود رطوبت به سیستم های پنوماتیک و یا برای جلوگیری از بروز زنگ زدگی و پوسیدگی ماشین آلات باید از درایر استفاده کرد.

تماس با کمپرسورسازی اسکروسازان

به طور کلی می توان بگویم که این دستگاه براساس فرآیند سرد کردن و پایین آوردن دما می تواند رطوبت را به طور کامل از هوای فشرده حذف کند.

نکات مهمی که در زمان خرید درایر ( رطوبت گیر کمپرسور ) باید بدانید :

مهمترین نکته ای که شما باید به آن دقت کنید این هست که ظرفیت درایر شما حتما باید ۲۰ درصد از ظرفیت کمپرسور باد شما بیشتر باشد چرا که اگر برابر باشد یا کمتر از ظرفیت شما باشد باعث گرم شدن درایر و پایین آمدن راندمان کار می شود.

و نکته مهم دیگر که باید به آن توجه کنید این هست که محلی که شما قصد دارید دستگاه درایر را در آن قرار دهید باید مسقف باشد و اینکه حدود ۵۰ سانتی متر فضای باز در اطراف درایر ( رطوبت گیر هوا ) وجود داشته باشد.

و آخرین نکته مهم این هست که زمانیکه شما می خواهید این دستگاه را روشن کنید سعی کنید بعد از ۴ ساعت که این دستگاه در جای خود ثابت بود، دستگاه را روشن کنید.

در واقع می توانم اینطور برایتان توضیح بدهم که ۱۵ دقیقه جلوتر باید این دستگاه روشن شود و بعد از ۱۵ دقیقه شما می توانید دستگاه کمپرسورتان را روشن کنید.

پیشنهاد اسکروسازان :  چگونه کمپرسور اسکرو را نصب و نگهداری کنیم؟

و موقع خاموش کردن دقیقا باید تمامی این فرآیند را معکوس انجام دهید. یعنی در ابتدا دستگاه کمپرسور باد خاموش شود و بعد دستگاه درایر…

خشک کن هوا

نصب درایر تبریدی راه آسان و اقتصادی برای جداسازی آب از هوای فشرده در سیستم هوای فشرده می باشد. با نصب درایر از رطوبت و زنگ زدگی سیستم لوله کشی و تجهیزات بادی جلوگیری کنید.

هوای کمپرسور وارد درایر می شود و رطوبت آن گرفته شده و هوای خشک وارد کمپرسور می شود. درایر گروه صنعتی اسکروسازان علاوه بر نصب و راه اندازی آسان، دارای ساختاری ساده و خدمات پس از فروش نیز می باشد.

 

رطوبت گیر - درایر کمپرسور - اسکروسازان

ویژگی منحصر به فرد درایر اسکروسازان :

*سیستم مصرف انرژی بهینه

*دارای میکروفیلتر اولیه و ثانویه

*گاز مصرفی R134a

*مبدل حرارتی آلومینیومی

*نمایش دیجیتال وضعیت دستگاه ( Digi – pro )

*کنترل هوشمند و لحظه ای وضعیت دستگاه

*طول عمر بالا

*ذخیره انرژی هنگام کار

*افت فشار کمتر

*طراحی اکونومیک و کم حجم

*نگهداری و سرویس با هزینه بسیار پایین

*صدای کمتر….

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *